Kategorie
Bukmacherzy

Custom bet od eWinner – twórz własne zakłady i wygrywaj

Każdy gracz miał z pewnością wiele razy sytuację, w której chciał obstawić pewien wariant zakładu, a niestety nie było go w ofercie. Bukmacher eWinner rozwiązał odwieczny problem graczy, wprowadzając do swojej oferty CUSTOM BET. Innowacyjna opcja wprowadzona przez polską firmę to wielki powiew świeżości na rynku bukmacherskim i ogromna innowacja, którą z pewnością zechcą w przyszłości wprowadzić inne spółki.  Taka możliwość jest już znana za granicą i praktykowana przez największych bukmacherów na świecie. Teraz dostęp do kreowania własnych zakładów mają również gracze z naszego kraju. Na początku pojawiają się jednak liczne pytania, co do opcji od eWinner. Gracze chcą znać proces wdrażania ich typów oraz opłacalność całego zabiegu. Jak więc wygląda cały proces?

Dołącz do eWinner i skorzystaj z CUSTOM BET

Kluczową opcją w tworzeniu własnych zakładów będzie zarejestrowanie się u legalnego polskiego bukmachera jakim jest eWinner. Zanim poznasz tajniki CUSTOM BET, warto spojrzeć na ofertę powitalną tego bukmachera, która również zasługuje na szczególną uwagę. Dzięki kodowi promocyjnemu PREZENT, nowi użytkownicy otrzymają możliwie największy bonus na start. Gracze eWinner mogą liczyć na jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka na rynku do 155 zł, który nie wymaga obrotu. Jeśli trafisz zakład, wygrywasz pieniądze. Jeśli jednak przegrasz, bukmacher zwraca Ci stawkę – Ty decydujesz czy ją wypłacisz, czy może zechcesz grać dalej. Ponadto nowi gracze dostanę bonus od depozytu do 500 zł oraz freebet na żużel.

Grafika przestawia formularz zgłoszeniowy bukmachera eWinner do stworzenia własnego Custom Betu.

Jak działa CUSTOM BET?

Jeśli do głowy przyjdzie Ci pomysł na stworzenie unikalnego i ciekawego zakładu, możesz spróbować wprowadzić go do oferty eWinner. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza promocyjnego, w którym trzeba zawrzeć niezbędne informacje na temat proponowanego przez Ciebie zakładu. Wydarzenie nie musi być związane ze sportem – tutaj bukmacher pozostawia pełną swobodę użytkownikom.

Kolejnym krokiem będzie wysłanie CUSTOM BETU do bukmachera, który w ciągu 12 godzin go rozpatrzy. O jego statusie i ewentualnym wdrożeniu zostaniesz poinformowany przez pocztę e-mail. Pozytywne rozpatrzenie Twojego CUSTOM BETU zależy w dużej mierze od czasu jego wysłania. Im wcześniej przed konkretnym eventem wyślesz swoją propozycję, tym większa szansa na jej realizację.

Ostatni etap może być niezwykle przyjemny. Po pozytywnej weryfikacji nasz CUSTOM BET pojawi się w ofercie bukmachera. Wtedy też będziesz mógł obstawić swój wymarzony zakład. Dostęp do niego będą posiadali również gracze z całej Polski, którzy zdecydują się wybrać Twój ciekawy wariant.

Czy opłaca się obstawiać CUSTOM BET?

Kreowane przez graczy zakłady są w większości przypadków, bardzo ciekawymi pozycjami. Dotyczą nieszablonowych wydarzeń, których normalnie nie znajdziemy w standardowej ofercie. Dodatkowo patrząc na stworzone do tej pory CUSTOM BETY, trzeba przyznać, że kursy na nie wystawione bardzo korzystne. Przykładem może być stworzony zakład na to, czy w tym sezonie Robert Lewandowski pobije rekord strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi przez Gerda Mullera. Kurs na pobicie rekordu wynosi aż 5.50! Nasz super snajper posiada obecnie 20 strzelonych goli, a po jego grze łatwo wywnioskować, że na tym się nie zatrzyma. Meczów jeszcze dużo, a Robert jest bardzo ambitnym sportowcem, który z pewnością ma na celowniku pobicie tego legendarnego rekordu. CUSTOM BET to  nieszablonowa i opłacalna opcja, która daje wiele satysfakcji. Można zaryzykować więc stwierdzenie, że warto ją przetestować.

Grafika przedstawia zakład w bukmacherze eWinner. Robert Lewandowski musi pobić rekord Gerda Mullera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *