Kategorie
Bukmacherzy

Czym jest zakład bez ryzyka i którzy bukmacherzy mają go w ofercie?

Legalnych polskich bukmacherów nieustannie przybywa. Różnorodność na rynku sprawia, że firmy muszą przyciągać konsumentów wieloma korzystnymi promocjami. Najatrakcyjniejszym elementem dla nowych graczy jest bezsprzecznie zakład bez ryzyka. Stanowi on w większości przypadków część bonusu powitalnego, który jest już standardem, jeśli chodzi o spółki umożliwiające zawieranie zakładów. Gracze przy wyborze bukmachera kierują się oczywistymi aspektami takimi jak dobrze zoptymalizowana aplikacja, satysfakcjonujące kursy i różnorodność oferty. Często jednak decydującą kwestią jest wielkość i atrakcyjność bonusu na start. Oprócz wspomnianego cashbacku znajdują się tam często freebety, czyli darmowe środki na obstawienie zakładu oraz bonusy od depozytu. Z wymienionych względów warto więc zakładać konta u nowych bukmacherów i korzystać z darmowych środków na grę – to po prostu się opłaca.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka, zwany również cashbackiem jest rodzajem promocji oferowanej przez bukmachera. Często znajduje się on w pakiecie startowym, który zawiera także inne rodzaje bonusów. Cashback umożliwia graczowi postawienie zakładu i w przypadku przegranej, zwrotu środków na jego konto. Kwota ustalona jest odgórnie przez bukmachera i może sięgnąć nawet 600 zł. Nie powinniśmy się jednak sugerować całkowicie pokaźnymi liczbami, przesuwającymi się w ofercie konkretnego bukmachera, a bardziej warunkami, na jakich możemy odzyskać utraconą stawkę. W niektórych przypadkach pieniądze wracają na nasze konto depozytowe i możemy je natychmiast wypłacić. Często jednak środki wracają na konto bonusowe i niekiedy wymagają wielokrotnego obrotu, co zdecydowanie zmniejsza nasze szanse na odzyskanie postawionych pieniędzy. Dla zaawansowanego gracza nie jest to jednak dużą przeszkodą, a cashback stanowi dobre zabezpieczenie przed ewentualnym potknięciem.

Czym jest obrót bonusu i jak go zrealizować?

Mimo że bukmacherom zależy na zachęceniu graczy do skorzystania z ich usług, nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże straty z tytułu przyznawanych promocji. Często bonusy, w tym zakłady bez ryzyka okraszone są klauzulą warunków obrotu. Stanowi to pewne zabezpieczenie dla bukmachera i wymaga od nas nieco więcej wysiłku, by otrzymać dodatkowe pieniądze. Czym jest obrót bonusu? Najprościej ujmując, jest to konieczność kilkukrotnego postawienia przyznanej kwoty bonusu, po ustalonych przez bukmachera zasadach. Przykładowo jeśli dostaniemy 100 zł bonusu z wymogiem trzykrotnego obrotu, musimy postawić zakłady za łączną kwotę 300 zł. Wtedy też środki przetransferowane zostaną do depozytu i będziemy mogli je wypłacić. Przy warunkach obrotu zazwyczaj podane są też kursy minimalne na konkretne zdarzenia bądź ogólny mnożnik całego kuponu. W przypadku niewypełnienia wymogów kursowych zagrana kwota nie będzie liczyła się do całkowitego obrotu. Istotne jest więc, by uważnie zapoznać się z ofertami promocyjnymi bukmacherów. To zapewni maksymalne profity i ustrzeże przed utratą środków.  

Którzy bukmacherzy posiadają w ofercie zakład bez ryzyka?

Wbrew pozorom zakład bez ryzyka nie znajduje się w ofercie wszystkich bukmacherów. Jest jednak częścią pakietu

powitalnego dostatecznej ilość firm, by wybrać optymalne dla nas rozwiązanie.

Cashbacki proponowane przez polskie spółki różnią się wielkością zwracanej

stawki i przede wszystkim warunkami ich przyznawania oraz obrotu.

Warto również zwracaćuwagę na kody promocyjne, które w wielu przypadkach pozwolą na zwiększenie stawki zakładu bez ryzyka.

Którzy bukmacherzy proponują zakład bez ryzyka?

eWinner odbierz cashback bez obrotu

Mimo iż stawka, do której bukmacher zwraca postawione środki, nie jest najwyższa, to należy zwrócić uwagę na kwestię obrotu. Właściwie to trzeba podkreślić, że wspomniana kwestia nie istnieje, a pieniądze są automatycznie zwracane na nasz depozyt. Warto również powiększyć nasz zakład bez ryzyka, przez użycie przy rejestracji kodu promocyjnego PREZENT.

 • Kwota: 155 zł z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: brak

Zyskaj wyższy zakład bez ryzyka w forBET

W przypadku legalnego polskiego bukmachera, jakim jest forBET, również warto skorzystać z kodu promocyjnego od Bukmacher-Legalny. Wygodnym sposobem będzie także skorzystanie z linku, który od razu przeniesie nas do momentu rejestracji z uzupełnionym już kodem bonusowym.

 • Kwota: 120 zł z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: x4, minimalny kurs kuponu 2.0

Topowy zakład bez ryzyka od Fortuny

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Nie dziwi, więc także fakt, że firma posiada bardzo korzystny zakład bez ryzyka. Korzystając z kodu promocyjnego PREZENT210, możesz otrzymać CASHBACK za przegrany zakład aż do 210 zł. Obrót jest niezwykle korzystny, gdyż wystarczy obstawić jednokrotnie dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego.

 • Kwota: 210 zł z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: 1 zdarzenie, brak kursu minimalnego

Najwyższy zakład bez ryzyka od BETFAN

Bukmacher BETFAN jest jedną z najmłodszych firm na rynku. Mimo krótkiego stażu spółka zaskarbiła sobie już sympatię wielu typerów. Warto zauważyć, że BETFAN w swoim bonusie na start, proponuje najwyższy zakład bez ryzyka na rynku. Za przegrany kupon możemy odzyskać nawet do 600 zł.

 • Kwota: 600 zł
 • Wymagany obrót: x4, minimalnie 3 zdarzenie o łącznym kursie 3.00 (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.35)

Wpisz kod promocyjny i zyskaj 550 zł bez ryzyka od Betlic

Betclic to uznany na całym świecie bukmacher, który legalnie działa również w naszym kraju. Jego konsumenci mogą liczyć na częste promocje dla stałych graczy. Co więcej, Betclic posiada jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka na start. Z kodem promocyjnym PREZENTPL możemy zgarnąć CASHBACK aż do 550 zł. Mimo wysokości zabezpieczonej kwoty zniechęcić mogą ciężkie warunki obrotu.

 • Kwota: 550 zł z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: x8, minimalny kurs kuponu 2.0

Tydzień bez ryzyka z Superbet

W Superbet grasz tydzień bez ryzyka. Jeśli po pierwszych siedmiu dniach obstawiania Twoje przegrane kupony sięgną nawet 500 zł, Superbet w ramach zakładu bez ryzyka zwróci środki w bonusie. Warunki nie stanowią czołówki, ale są całkiem przystępne.

 • Kwota: 500 zł
 • Wymagany obrót: x4, kurs minimalny kuponu 1.80 (jedno zdarzenie min. 1.30)

PZBuk wysoki cashback z łatwym obrotem

PZBuk nie jest może czołówką polskich bukmacherów pod wieloma względami. Ma jednak niezwykle atrakcyjny zakład bez ryzyka na start. Przy rejestracji koniecznie użyj kodu bonusowego PREZENTPZB by, zamiast 200 zł dostać aż 400 zł bez ryzyka! Niezwykle zachęcający jest także jednokrotny obrót, wymagany przez bukmachera.

 • Kwota: 400 zł z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: 1x, minimalnie dwa zdarzenia (każde po kursie min. 1.40)

STS nie zna słowa „ryzyko”

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce, nie mógł przeoczyć w swojej ofercie, tak ważną promocję, jak zakład bez ryzyka. Wykorzystując kod promocyjny PREZENTSTS, gracz otrzymuje aż 234 zł zabezpieczenia na wypadek porażki. Warunki obrotu? Ścisła czołówka!

 • Kwota: 234 z kodem promocyjnym
 • Wymagany obrót: x1, jedno dowolne zdarzenie bez wymaganego kursu

Który bukmacher posiada najlepszy CASHBACK?

Wybór konkretnego bukmachera pod kątem zakładu bez ryzyka jest kwestią indywidualną. Niektórym zależy przede wszystkim na wysokości zwracanej stawki, innym z kolei na warunkach jej obrotu. Optymalnymi rozwiązaniami będzie na pewno wybór propozycji Fortuny i STS, gdyż oprócz uśrednionej wysokości zakładu bez ryzyka, bukmacherzy Ci proponują jedynie jednokrotny obrót. Ciekawą opcję udostępnia także eWinner, który kwotę do 155 zł, zwraca na konto depozytowe i pozwala od razu wypłacić. Dla zwolenników wielkich liczb i długotrwałej zabawy z obrotem najlepszymi opcjami będą Betclic oraz Betfan. Pamiętać należy bezwzględnie, żeby podczas rejestracji używać kodów promocyjnych, które sprawią, że oferty bukmacherów będą jeszcze korzystniejsze i pozwolą na jeszcze korzystniejsze profity.