Kategorie
Bukmacherzy

My Bet w BETFAN – stwórz swój własny zakład

Który gracz nie miał sytuacji, kiedy oglądając jakieś wydarzenie, przewidywał jego losy i żałował, że nie może go obstawić? Oferty bukmacherów są często ograniczone do pewnych rzeczy, lecz by gracze mogli zakładać się o prawie wszystko, BETFAN wprowadził My Bet. „Prawie wszystko”- to bardzo rozległe słowo, ale nie jest nadużyciem w przypadku opcji u wspomnianego bukmachera. Atutem produktu wprowadzonego przez BETFAN jest jego innowacyjność. Podobną możliwością na rynku bukmacherskim może poszczycić się jeszcze tylko jedna firma. Opcja jest pewnym rodzajem zakładu na życzenie, ale ponadto gracz, który zaproponuje nową pozycję, może otrzymać dodatkowy bonus na swoje konto.

Co to My Bet?

My Bet jest opcją oferowaną przez legalnego bukmachera BETFAN, która umożliwia graczom tworzenie własnych zakładów na dowolne wydarzenia. Osoby nie interesujące się sportem również mają całą gamę możliwości na skonstruowanie własnej pozycji do obstawienia. Sam bukmacher zaznacza, że „zakłada się prawie o wszystko”, czym promuje dostępną opcję tworzenia zakładów. Co więcej, jeśli analitycy firmy rozpatrzą pozytywnie naszą propozycję, będzie ona dostępna dla wszystkich graczy, a my mamy szansę na zgarnięcie dodatkowych środków na grę w postaci bonusu. Opcja jeszcze szczególnie ciekawa dla osób interesujących się mniej popularnymi sektorami sportu i życia, a przede wszystkim dla ludzi pomysłowych, którzy swoją wizją wykraczają poza standardową ofertę bukmachera. Należy pamiętać, że zakłady tworzyć mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na BETFAN, to znakomita okazja, by zdobyć wysoki bonus powitalny, w którego skład wchodzi najwyższy zakład bez ryzyka na rynku!

Jak stworzyć zakład w My Bet?

  • Jak było już wcześniej wspomniane, absolutną podstawą jest rejestracja u legalnego polskiego bukmachera BETFAN.
  • Następnym krokiem jest wybranie zakładki „My Bet”, która znajduje się w górnym panelu na stronie głównej. Po wykonaniu tej czynności zostaniemy przeniesieni do zakładki, w której będziemy mogli stworzyć swój niepowtarzalny zakład.
  • Kolejny etap będzie najbardziej twórczy. Gdyż oprócz podania e-maila, zaakceptowania regulaminu usługi My Bet oraz proponowanej daty rozliczenia wydarzenia, trzeba będzie napisać treść zakładu. W tym momencie musi precyzyjnie określić jakiej dziedziny życia będzie dotyczył nasz zakłady, kiedy się odbywa i na czym polega. Im dokładniej opiszemy naszą propozycję, tym większe szanse na jej realizację.
Grafika przedstawia formularz zgłoszeniowy do usługi My Bet od BETFAN.
  • Bukmacher informuje, że propozycję zakładu analitycy rozpatrzą w ciągu 24h od jej dodania. Każdy gracz, który udostępni swój pomysł, otrzyma informację zwrotną na e-maila podanego przy zgłoszeniu. Jeśli pomysł będzie innowacyjny i ciekawy, pojawi się w ofercie bukmachera. Ujrzy go cała masa użytkowników, a twórca oprócz dumy płynącej ze swojego pomysłu, ma szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę w postaci freebetu!

Przykładowe zakłady w My Bet

Możliwości płynące z opcji My Bet są zaprawdę rozległe. Jak podkreśla sama spółka, sport to tylko jedna z dziedzin, jakie mogą znaleźć się w ofercie. Obstawić można zagadnienia z dziedziny polityki, w tym np.: kto opuści Unię Europejską.  Niestabilna sytuacja w Polsce może spowodować przedwczesne wybory parlamentarne? Taką opcję również możemy dodać do swojego kuponu. Dla tych, którzy wolą jednak tematy lifestylowe, też znajdzie się satysfakcjonująca pozycją. W tej sferze wykazać będą mogli się fani Ewy Chodakowskiej i założyć się z bukmacherem, czy popularna trenerka i influencerką urodzi dziecko w 2021 roku. To tylko część z podanych propozycji, a będzie ich jeszcze więcej i to Twój pomysł może uzupełnić stawkę.

Grafika przedstawia przykładowe zakłady My Bet u bukmachera BETFAN.

My Bet w BETFAN, czy warto grać?

Bardzo nietuzinkowe propozycje i wysokie kursy mogą skłonić do rozważenia oferty, składającej się z zakładów tworzonych przez graczy. W przeciwieństwie do standardowych propozycji, tam pula jest znacznie bardziej zróżnicowana i wykraczająca poza sport. W dużej mierze są to zakłady długoterminowe, ale występują także propozycje o krótszych terminach rozliczenia. Może nie każdemu wybranie pozycje przypadną do gustu,  ale wtedy rozpoczyna się główny zamysł My Bet – możemy stworzyć sami, pasujący nam zakład. Innowacyjna opcja jest zdecydowanie warta sprawdzenia i wytestowania. Pamiętajmy też, że nasze pomysły nagradzane są bonusami.

FAQ

Jaki jeszcze bukmacher oferuje tworzenie własnych zakładów?

Podobną możliwość proponuje jeszcze eWinner.

Wysłałem zakład, ale nie otrzymałem bonusu.

Bonusu za dodany zakłady w My Bet, otrzymują jedynie wyselekcjonowani gracze.

Z jakiej dziedziny mogę dodać zakład?

Możliwości są praktycznie nieograniczone. Należy jednak pamiętać, że bardziej przemyślany zakład, ma większe szanse na realizację.

Kiedy dowiem się, czy mój zakład będzie dostępny?

W ciągu 24h poinformuje o tym obsługa BETFAN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *